Duszpasterze

Ks. Edward Wieczorek  – proboszcz

Urodzony: 04.10.1947 r

Data święceń: 13.06.1971 r

Pochodzi z parafii: NMP w Tomaszowie Maz

Objęcie Sanktuarium Św Antoniego: 11 listopada  2011 r.

……………………………………………………..

Ks.Janusz Kram – wikariusz

Urodzony 16.05.1956 r

Data święceń 19.05.1983 r

Pochodzi z parafii :

Mianowanie na wikariusza 04.03.1996 r

……………………………………………………………

Ks.Sławomir Górski – wikariusz

Urodzony :

Data święceń :

Pochodzi z parafii :

Mianowanie na wikariusza 08.2016 r

…………………………………………………………….

Ks.Bartłomiej Lesiak – wikariusz

Urodzony :

Data święceń :

Pochodzi z parafii :

Mianowanie na wikariusza 29.08.2012 r