Misterium Męki Pańskiej

Zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej Przygotowane przez uczniów klasy pożarniczej ZSP nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim Czwartek 22 marca 2018 r o godz.18,30 w Sanktuarium Św Antoniego w Tomaszowie Maz Przyjdź,zobacz i przeżyj !

Rycerze Kolumba zapraszają

Rycerze Kolumba zapraszają wszystkich mężczyzn od 18 roku życia na Dzień Skupienia, który odbędzie się w Sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie, w sobotę 24 marca br. Rozpoczęcie mszą świętą o godz. 730. Zakończenie planowane jest około godz. 1400.

Ogłoszenia parafialne

V niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2018 r. 1. W piątą niedzielę Wielkiego Postu Pan Jezus mówi otwarcie, że musi umrzeć, aby wydać plon obfity, że zostanie nad ziemię wywyższony na krzyżu, aby pociągnąć wszystkich do siebie. Starajmy się jak najpełniej przez osobiste nawrócenie współuczestniczyć z Panem Jezusem w Jego dziele odkupienia każdego z… Read More »

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych Sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Maz. 18 – 21 marca 2018 r. Niedziela 18.03.2018 r. 7,00 – msza św. z nauką dla dorosłych 9,00 – msza św. z nauką dla dorosłych 10,15 – msza św. z nauką dla dorosłych 11,30 – msza św. z nauką dla dzieci 13,00 – msza św.… Read More »

Kolejny sukces Michała Osowskiego

6 marca 2018 roku w Łodzi odbyła się IX edycja Ogólnopolskiego konkursu tematycznego dla uczniów gimnazjów „Papież Słowianin”. Konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II organizowany jest przez Łódzkiego Kuratora Oświaty. O patronat nad IX edycją Konkursu, zostali poproszeni Minister Edukacji Narodowej, Wojewoda Łódzki, Marszałek Województwa Łódzkiego, Arcybiskup Metropolita Łódzki,… Read More »

Misterium Męki Pańskiej

Jak co roku, w Wielkim Poście, zapraszamy na przedstawienia Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu braci Nowicjuszy, które odbywać się będą w naszym smardzewickim kościele. Wstęp na spektakle jest wolny. Nie jest prowadzona rezerwacja miejsc ani przedstawień. Terminy spektakli jak na poniższym plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Podziękowanie dla wolontariuszy Caritas

W piątek i sobotę, 9 i 10 marca 2018 roku, Caritas Archidiecezji Łódzkiej zorganizowała kolejną, czternastą, zbiórkę żywności w ramach Zbiórki Żywności Caritas w Polsce. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli podzielić się żywnością, kierownikom i pracownikom sklepów za życzliwą gościnę i armii wolontariuszy Caritas za ciężką pracę. To DZIĘKI WAM głodnych na Wielkanoc będzie na pewno… Read More »